IT specialistas (-ė) | UAB "Topo grupė" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

2

kandidatų

Pilnas etatas IT specialistas (-ė)

| UAB "Topo grupė" | Kaune

Šiuo metu prie Kauno komandos prisijungti kviečiamas :

IT SPECIALISTAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Įmonės kompiuterių, spausdintuvų, tinklo įrangos priežiūra bei techninis aptarnavimas;
  • Operacinių sistemų (Windows) diegimas, administravimas ir priežiūra;
  • Taikomųjų programų diegimas, konfigūravimas ir atnaujinimas;
  • Vartotojų teisių sistemose diegimas, konfigūravimas ir priežiūra.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis IT priežiūros srityje (ne mažiau 2 m.);
  • MS Windows operacinių sistemų administravimo patirtis;
  • Puikus personalinių kompiuterių techninės įrangos išmanymas;
  • Kompiuterinių tinklų išmanymas;
  • Gebėjimas greitai ir efektyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumai:

  • Telefono stotelių Nortel administravimo patirtis;
  • Darbo patirtis buhalterine apskaitos programa Rivilė.

Siūlome:

  • Geras darbo sąlygas;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Visada laiku mokamą darbo rezultatus bei kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Informuosime tik tolimesnei atrankai pasirinktus kandidatus.

Konfidencialumą garantuojame.

Naujausi IT darbo skelbimai UAB "Topo grupė"

2015-06-30

IT sistemų analitikas (-ė) | UAB "Topo grupė" | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-07-02
Peržiūrėtas: 3772 kartų