IT sistemų analitikas (-ė) | UAB "Topo grupė" / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas IT sistemų analitikas (-ė)

| UAB "Topo grupė" | Kaune

Darbo pobūdis:

• Verslo procesų analizė ir jų optimizavimas (automatizavimas);
• Projektų ruošimas ir derinimas;
ERP sistemų diegimas ir palaikymo kontrolė;
• Vartotojų konsultavimas, apmokymų organizavimas.

Reikalavimai:

• Darbo su IT projektais patirtis (ne mažiau kaip 2 m.);
• Reikalavimų surinkimo ir valdymo metodų teorinės ir praktinės žinios;
• Analitinis, sisteminis mąstymas;
UML diagramų išmanymas (privalumas);
• Noras tobulėti, domėjimasis naujovėmis;
• Geri bendravimo įgūdžiai;
• Darbštumas, sąžiningumas, iniciatyvumas;

Mes jums siūlome:

• Geras darbo sąlygas;
• Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
• Darbą draugiškame kolektyve;
• Visada laiku mokamą darbo rezultatus bei kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas:

Derybų klausimas

Naujausi IT darbo skelbimai UAB "Topo grupė"

2015-07-02

IT specialistas (-ė) | UAB "Topo grupė" | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-06-30
Peržiūrėtas: 3337 kartų