WEB DIZAINERIS (ė) | Agentūra KRYPTIS / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas WEB DIZAINERIS (ė)

| Agentūra KRYPTIS | Vilniuje

Skaitmeninių sprendimų agentūra „Kryptis“ ieško WEB DIZAINERIO (ės), kuris būtų atsakingas už interneto tinklapių architektūros projektavimą, dizaino kūrimą, vartotojo patirties ir patogumo naudotis užtikrinimą.

Siūlome galimybę motyvuotam ir aukštos kvalifikacijos specialistui tapti dinamiškos, į technologijų naujoves ir naujausias dizaino tendencijas orientuotos kompanijos dalimi. Dizaineris padės kurti aukštos kokybės kūrybinius sprendimus klientams ir užtikrinti bendrovės kuriamų sprendimų patrauklumą ir patogumą naudotojui.

Su mūsų projektais ir portfolio susipažinsite:

  • www.kryptis.com

Darbo pobūdis:

  • kūrybinių koncepcijų rengimas reprezentaciniams ir reklaminiams projektams;
  • vartotojo sąsajos architektūros projektavimas portalams, informacinėms sistemoms, tinklapiams ir mobilioms programėlėms;
  • web dizaino šablonų ir grafinių elementų parengimas;
  • prekės ženklų, firminio stiliaus, reklaminių priemonių dizaino kūrimas;
  • dizaino techninio realizavimo kokybės kontrolė ir užtikrinimas;
  • patogumo naudotis vertinimas.

Reikalavimai:

  • akademinis išsilavinimas dizaino srityje;
  • ne mažesnė kaip 3 metų patirtis WEB dizaino / reklamos srityje;
  • bazinės HTML/ CSS technologijų žinios;
  • solidi patirtis dirbant Adobe Photoshop ir kitomis grafinio dizaino programomis;
  • patirtis dirbant su naudotojo sąsajos projektavimo programomis (Axure ar lygiavertėmis)
  • gebėjimas efektyviai dirbti reiklioje kokybei bei terminams aplinkoje.

Mes siūlome:

  • įspūdingą Portfolio: galimybę dirbti su reikšmingiausiais web projektais valstybiniame sektoriuje ir žinomiausiais prekės ženklais Lietuvoje ir Pasaulyje;
  • inovacijų ir naujausių dizaino tendencijų taikymą kasdieniniame darbe;
  • stiprų metodologinį indėlį kompetencijai;
  • dinamišką ir lanksčią darbo aplinką;
  • mokymus ir kvalifikacijos kėlimą;
  • motyvuojantį, kompetenciją atitinkantį, atlyginimą;
  • visas socialines garantijas.

Kontaktai:

Jūsų CV, kurtų darbų Portfolio ir motyvacinio laiško laukiame cv@kryptis.lt
Daugiau informacijos www.kryptis.com

Naujausi IT darbo skelbimai Agentūra KRYPTIS

2015-03-13

WEB PROGRAMUOTOJAS | Agentūra KRYPTIS | Kaune Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2015-03-09
Peržiūrėtas: 3385 kartų