JAVA programuotojas | Trinyte / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

1

kandidatas

Pilnas etatas JAVA programuotojas

| Trinyte | Vilniuje

Odontologijos laboratorijoms aplikaciją kuriantis startuolis ieško JAVA programuotojų.

Darbo pobūdis:
– Enterprise sistemų modulių projektavimas ir programavimas;
– Aplikacijų, realizuojančių vartotojo interfeisą WEB technologijų pagrindu, programavimas;
– WEB portalų kūrimas ir funkcionalumo plėtimas.

Reikalavimai:
– Vidutinio lygmens (Middle) Java programuotojui
– iki 3 metų darbinė patirtis; – Geros Google Web Toolkit karkaso žinios;
– Patirtis front-end ir back-end programavime;

Mes jums siūlome:
– Lankstų darbo grafiką;
– Konkurencingą atlyginimą, kylantį kartu su Jūsų kvalifikacija ir įgūdžiais;
– Galimybes augti ir tobulėti;
– Draugišką komandą, kurioje visi nuolat pasirengę vienas kitam padėti.

Atlyginimas:
nuo 4000 iki 6000 (litais, atskaičius mokesčius)

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2014-12-09
Peržiūrėtas: 3862 kartų