IT projektų pardavimo vadybininkas (-ė) | UAB RESURSO / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas IT projektų pardavimo vadybininkas (-ė)

| UAB RESURSO | Vilniuje

UAB "RESURSO"
Jauna, ambicinga kompanija, siūlanti unikalias Personalo vadovo paslaugas: personalo paiešką, atranką ir nuomą. Daugiau apie mus: www.resurso.lt

Mūsų klientė - jau 7 metus sėkmingai veikianti integruotų komunikacijų ir interneto sprendimų įmonė. Pagrindinis įmonės tikslas - teikti klientams ilgalaikę vertę turinčias paslaugas. Įmonė nuolat ieško ambicingų, atkaklių, iškalbių jaunų žmonių, nebijančių iššūkių ir norinčių dirbti su aktyviais pardavimais IT srityje.

IT projektų pardavimo vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis:
- IT produktų ir paslaugų aktyvūs pardavimai ir pristatymas esamiems bei naujiems klientams (B2B);
- Klientų poreikių analizė ir įvertinimas;
- Reprezentacinės medžiagos rengimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių ruošimas;
- Verslo rinkos tyrimas.

Įmonė siūlo:
- Įdomų darbą perspektyvioje, veržlioje interneto technologijų kompanijoje;
- Darbą draugiškoje aplinkoje;
- Stabilų atlyginimą ir didelius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
- Atsakingą darbą ir nuolatinį tobulėjimą.

Reikalavimai:
- Didelis noras vykdyti E-sprendimų pardavimus;
- Puikūs bendravimo sugebėjimai, derybų įgūdžiai;
- Geras IT sistemų išmanymas: IS, VVS arba WEB;
- Aktyviųjų pardavimų patirtis;
- Rinkodaros ir verslo procesų žinios;
- Aukštasis išsilavinimas (pageidautina IT ar vadybos srityje);
- Savarankiškumas, ambicingumas ir aktyvumas.

Jei susidomėjote mūsų darbo pasiūlymu, siųsdami CV ir MOTYVACINĮ laišką būtinai nurodykite pareigas į kurias kandidatuojate. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Kreiptis: Kšyštof Zmitrovič
+ 370 698 58896
contact@resurso.lt

Naujausi IT darbo skelbimai UAB RESURSO

2012-04-17

Mobilių aplikacijų programuotojas (-a) | UAB RESURSO | Kaune Pilnas etatas

2012-04-17

Programuotojas (-a) | UAB RESURSO | Kaune Pilnas etatas

2012-03-01

PHP/MySQl Programuotojas (-a) Vilniuje | UAB RESURSO | Vilniuje Pilnas etatas

2012-03-01

Programuotojas (-a) / Kaunas | UAB RESURSO | Kaune Pilnas etatas

2012-02-07

Sistemų administratorius (-ė) Vilnius | UAB RESURSO, Vieta nesvarbu Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2011-06-15
Peržiūrėtas: 3703 kartų