UK rinkos vadovas IT projektui | AB Interno / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas UK rinkos vadovas IT projektui

| AB Interno | Vilniuje

Įmonė, dirbanti su inovatyviais (IT, medicinos, teisės, žmogiškųjų išteklių sričių) projektais, plečia savo komandą ir kviečia prie jos prisijungti!

Darbo pobūdis:
• projektų eigos planavimas, vykdymas, kontrolė bei koordinavimas UK rinkoje;
• ryšių palaikymas su esamais klientais bei naujų klientų paieška;
• UK rinkos analizė bei išvadų pateikimas;
• pasiūlymų, sutarčių rengimas bei derybų vykdymas;
• darbų koordinavimas su komandos nariais Lietuvoje ir užsienyje;
• rinkodaros veiksmų planavimas bei įgyvendinimas;
• kiti su projektu susiję darbai;

Reikalavimai:
• puikios anglų kalbos žinios;
• puikūs bendravimo žodžiu bei raštiški įgūdžiai;
• jūsų iniciatyvumas bei aukšta motyvacija;
• organizaciniai gebėjimai;
• galimybės vykti į komandiruotes;

Privalumai:
• aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, susijęs su IT, verslo sritimis;
• darbo patirtis, dirbant užsienio rinkose;
• patirtis, dirbant su IT arba žmogiškųjų išteklių projektais;

Įmonė siūlo:
• atsakingą darbą su globaliais projektais;
• karjeros galimybes;
• darbo patirtį, dirbant su Lietuvos bei užsienio klientais;
• motyvuojančią darbo aplinką;
• neformalius ofiso vakarėlius;
• lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas: 1000-10000 Lt, priklauso nuo jūsų patirties šioje srityje ir nuo pasiektų rezultatų.

Savo CV siųskite šiuo adresu stella.interno@gmail.com , temos laukelyje įrašykite ,,projekto vadovas UK rinkai‘‘.

Naujausi IT darbo skelbimai AB Interno

2014-11-03

iOS mobilių aplikacijų programuotojas | AB Interno | Vilniuje Pilnas etatas

2014-10-31

Android mobilių aplikacijų programuotojas | AB Interno | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2014-11-03
Peržiūrėtas: 2452 kartų