Testuotojas (QA) | CV Market atrankos / IT-darbas.lt

IT darbo skelbimai

0

kandidatų

Pilnas etatas Testuotojas (QA)

| CV Market atrankos | Kaune

Darbo pobūdis:
• Įmonės kuriamos programinės įrangos testavimas;
• Testavimo atvejų / scenarijų kūrimas;
• Testavimo rezultatų analizė, klaidų nustatymas bei registravimas;
• Įvykdytų pataisymų tikrinimas ir kokybės kontrolė;
• Testavimo automatizavimas, darbas su automatiniais testavimo įrankiais.

Reikalavimai:
• Būtina darbo patirtis testuojant taikomąsias programas;
• Kruopštumas, kūribiškumas, atidumas techniniam darbui, iniciatyvumas, komunikabilumas.

Privalumai
• PHP, SQL, Oracle žinios;
• Patirtis dirbant buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemomis.

Mes jums siūlome:
• Kvalifikacijos kėlimo bei tobulėjimo galimybes;
• Lankstų darbo grafiką;
• Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį;
• Draugišką darbo aplinką bei kolektyvą mišrų amžiumi ir lytimi;
• Karjeros perspektyvas.

Daugiau informacijos: http://www.cvmarket.lt/view_jobad.php?job_id=213157&w=1

Naujausi IT darbo skelbimai CV Market atrankos

2014-06-12

Programuotojas (-ė) (DELPHI, SQL) | CV Market atrankos | Vilniuje Pilnas etatas

Rekomenduoti draugui
Paskelbimo data: 2014-10-31
Peržiūrėtas: 3094 kartų