Darbas kompiuteriu

5 būdai patobulinti savo Linkedin profilį darbo paieškoms

Tai, kaip tu atrodai internete, yra ne mažiau svarbu nei realybėje. Ar tavo internetinė asmenybė atspindi žmogų, kurį norėtum, kad matytų tavo potencialus darbdavys?

Šiais laikais prieš kviesdami į darbo pokalbį ar samdydami žmogiškųjų išteklių administratoriai labai dažnai pažiūri, kaip kandidatas save pateikia socialinėje erdvėje.
Norint pasiekti geriausio rezultato, tau reikės atsižvelgti į kelis aspektus.

1. Kas tu esi?

Pasižiūrėk į antraštę savo profilyje. Ką jis sako apie tave? Paprastai tai tėra tavo dabartinės ar praėjusios darbovietės pavadinimas bei užimtos pareigos. Tačiau tai nenusako, kas tu esi. Įliek šiek tiek savo asmenybės, naudok būdvardžius. Nebijok parašyti, ką nori veikti, kokio IT darbo tu ieškai.
Dabar pasižiūrėk į savo profilio nuotrauką. Juk tu ją turi, tiesa? Jei ne, žūtbūt įdėk. Ir tai neturėtų būti nuotrauka, kurioje tu paplūdimyje mėgaujiesi Pina Colada. Tai turėtų būti paprastas ir aiškus portretas.

2. Ar pakankamai gerai save aprašei?

Čia tu turi aiškiai ir neišsiplečiant papasakoti, koks esi, kokio darbo ieškai. O galbūt ieškai klientų? Ar geriau tau sekasi dirbti komandoje, ar individualiai, o gal turi patirties koordinuojant komandos veiklą?

3. Patirtis

Čia tu nurodai visus savo pasiekimus buvusiose darbovietėse. Daugelis Linkedin vartotojų tiesiog parašo darbovietės pavadinimą ir užimtas pareigas, tačiau to nepakanka. Nurodyk, kokius konkrečius darbus atlikai, kokių rezultatų pasiekei, kokią naudą atnešei įmonei.
Nepamiršk savanorystės! Nes savanorystės patirtis Linkedin‘e yra lygi darbo patirčiai. Pasakyk viską, ką veikei!

4. Prisijunk prie naudingų grupių

Arba prie grupių, kuriose renkasi žmonės, vedini tų pačių pomėgių ir interesų.
Ieškai darbo IT srityje? Įstok į IT darbas grupę!

  • 5. Naudokis mobiliuoju

    Linkedin turi galybę programėlių, padėsiančių tau aplikuoti į IT darbo vietą kad kur bebūtum, ką bedarytum. Tad susitvarkyk savo profilį ir niekada negali žinoti – gal į svajonių darbą pretenduosi tiesiog belaukdamas traukinio?

  • Puikiai parengtas Linkedin profilis – dar vienas CV variantas, suteikiantis tau dar daugiau šansų susirasti svajonių darbą!